Controlor Textile Balti

Mantis №8743992, 29.11.2019
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Prezentare generala a job-ului:
- Gestionarea conformitatii tehnice si de fabricatie
- Responsabil pentru evaluarea, aplicarea si monitorizarea standardelor si procedurilor clientilor in toate domeniile fabricilor de imbracaminte
- Responsabil pentru planurile de actiune corectionala (PAC), inspectii la fata locului, planificare de imbunatatire continua, instruire, audituri ale partilor si aprobarile de pe locul trei
- Instruirea si invatarea comertului etic, conformitatii securitatii si sistemelor
Responsabilitati majore:
- Comunicarea in cadrul unei companii din Marea Britanie / UE pentru fabricile din Moldova
- Urmarirea si aplicarea standardelor de calitate a clientilor in toate domeniile fabricilor de confectii
- Evaluarea instalatiilor, verificari la fata locului, sedinte de inchidere si raportare
- Rezolvarea problemelor procedurale, tehnice, de productie si de control la fata locului direct cu fabricile
- Aplicarea standardelor si controalelor de securitate a productiei in toate zonele de productie
- Monitorizarea industriei si a standardelor clientilor, in timp ce partajati actualizari pentru fabricile de tren

Competente pentru succes:
- Trebuie sa fie capabil sa citeasca, sa scrie si sa comunice in limba engleza - va lucra si va raporta direct unui manager strain si birourilor de peste mari
- Aptitudinile computerizate Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) sunt necesare
- Experienta in industrie, care lucreaza in conformitate cu tehnica sau intr-un context de fabricatie din fabrica, cu proceduri tehnice si de fabricatie
- Lucrari in fabrici intre orele 8:00 si 17:00, de luni pana vineri
- Flexibil cu calatoriile si programul de lucru
- Relatie stransa de lucru cu echipele din Marea Britanie, Romania si Moldova
- Relatie stransa de lucru cu auditorii terti ai partilor

Alison Hayes si-a inceput activitatea in anii '60. Proiectam si fabricam imbracaminte pentru femei. Clientii nostri sunt principalii retaileri de imbracaminte din Marea Britanie si in alte parti din Europa.

!!! Biroul este situat în Balti.

Trimite-ne CVul tau la hr@mantis.md Email: hr@mantis.md
E-mail: hr@mantis.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть