Lucratori la fabrica de produse igienice (Polonia)

LUCRU BUN
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Fabrica de produse igienice anunta concurs de angajare.

Cautam persoane responsabile într-o formă fizica buna, detinători de pasaport BIO

Responsabilitati:
- Urmarirea calitatii materiei prime;
- Ambalarea și etichetarea produsului finit;
- Incarcarea si descarcarea comenzilor.

GRABESTE-TE, LOCURILE SUNT LIMITATE!

OFERIM:
- Siguranta;
- Contract de muncă Legal și Gratuit, direct de la angajator;
- Salariu motivant, de la 750 €;
- Cazare și Transport asigurat de angajator;
- Asigurare medicala și sociala;
- Posibilitatea de a pleca în cuplu;
- Condiții bune de munca si de trai.
SRL "GLOBAL JOB" Seria A MMII Nr. 056518

Nu ezita sa ne suni la nr 067-38-91-02

Sau accesează:
www.lucrubun.md
www.facebook.com/www.lucrubun.md
www.ok.ru/lucrul

POLONIA

#lucru peste hotare, cuplu, salariu decent, cazare asigurată, muncitori necalificași, muncitori calificați, construcții, fabrică, depozite, fabrica de carne, fabrica de pește, lucru fără experiență, lucru sigur, condiții bune, grafic stabil, Polonia, fără comision, montarea șchelelor, piese din termopan, Lodz, pașaport BIO, lucru oficial, sudori, electricieni, meșteri, piese din metal, lucru pentru femei, pașaport moldovenesc, Mikstat, urgent, muncitori auxiliari, Karczew, haine, îmbrăcăminte, conserve, lucru bărbați, contract de muncă, pachet social, împachetare, formă fizică bună, contract de la angajator, ferma de păsări, oferte de muncă, locuri vacante, lucru stabil, specialiști, transport gratis, fără viză, angajare oficială, bine plătit
Telefon:
067389102
Persoana de contact:
CONSULTANT
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide