Recepționist(ă) Service Centru (6000 - 7000) Lei)

Fantastic.md №8691154, 15.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: 6000-7000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Fantastic.md lider pe piata IT ofera clientilor sai servicii complexe de asistenta, intretinere si reparatie a produselor tehnice complexe de uz casnic.

Descrierea postului:
• Preia solicitarile clientilor;
• Actioneaza permanent in directia asigurarii deplinei satisfactii a clientului;
• Gestioneaza finalizarea interventiilor de service;
• Respecta regulametele si standardele interne ale companiei, fiind orientat permanent catre ideea de perfectionare;
• Participa activ la mentinerea unei bune imagini a firmei repectand standardele marcii;

Cerinte fata de candidat:
• Foarte bune abilitati de operare cu tehnica de calcul;
• Bune abilitati de comunicare;
• Experienta in domeniu - 1 ani;

Calitati personale:
• Spirit de echipa;
• Amabil, serios, punctual si responsabil;

Compania oferă:
• Pachet salarial motivant;
• Pachet social;
• Bonusuri in functie de performantele obtinute;
• Program "full time";
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune;
Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa expedieze CV-ul cu indicarea functiei
E-mail: cv@fantastic.md
Telefon: 069972072
Телефон: 069972072
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть