Middle/Senior Front-End Developer

Brizy №8664305, 08.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Căutăm o persoană cu experientță de 2+ ani lucrați pe front-end.

Cerințe și responsabilități:

cunoștințe avansate HTML/CSS
responsive UI
cunoștințe de JavaScript, jQuery (React este un avantaj)
responsabilitate maximă de calitatea codului
creativitate și flexibilitate profesională
experiență în dezvoltare de aplicații web
responsabilitate și spirit de inițiativă în echipă
Optimizarea/restructurare codului
Mentenanta si elaborarea modulelor noi la proiectul existent
Integrare pe baza de API + lucrul cu documentatia

Ce oferim:

un mediu de lucru dinamic, flexibil, cu o echipă tânără și ambițioasă
vei fi direct implicat într-un proiect de mare amploare și interesant
șansa de a învăța tehnologii noi și creștere profesională

Despre Companie:
Brizy.io este un constructor de site-uri cu clienți în întreaga lume. Scopul nostru este de a crea un instrument online pentru crearea și editarea paginilor web într-un mod simplu și intuitiv.
Căutăm persoane pasionate de Web Development folosind ultimele tehnologii în HTML/CSS/JS. O persoană pro-activă, pasionată și creativă care să se alăture echipei din Moldova pentru a contribui la dezvoltarea proiectului nostru.

Orar full time, oficiu în centrul Chișinăului.
Oferim un mediu plăcut și productiv de lucru, cafea și biscuiți ;)
Vă rugăm să trimiteți portofoliu cu proiectele la care ați lucrat front-end pe adresa hr@themefuse.com E-mail: hr@themefuse.com
Telefon: 068793951
Телефон: 068793951
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть