Consultant credite Chisinau, Ungheni

Family Finance №8662748, 08.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:

Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
Preluarea și analiza cererilor de creditare;
Evaluarea capacității de plată a clienților;
Încheierea contractelor de împrumut cu clienții;
Incasarea săptămînală a plăților scadente de pe împrumuturi;
Dezvoltarea bazei de date cu clienți;
Asistența consultativă a clienților existenți;
Participare la activitățile promoționale organizate de companie;

Cerințe:

Studii superioare;
Experiență în domeniul creditelor de consum, vînzărilor, relațiilor cu clienții în orice domeniu;
Abilități de comunicare și negociere în domeniul vânzărilor;
Precizie în raport cu banii;
Orientare spre rezultat;
Dinamism, atitudine pro-activă;
Spirit de inițiativă, atenție, responsabilitate.

Condiții de muncă:

Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii stabile, de succes și a avea un salariu competitiv;
Program de lucru confortabil;
Un sistem de salarizare transparent;
Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
Angajare oficială în cîmpul muncii;
Oportunități de carieră și avantaje financiare;
Instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie.

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa electronica ludmilabujor@gmail.com
Vor fi contactate doar persoanele selectate! E-mail: ludmilabujor@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть