Manager echipa or. Ungheni

Family Finance №8662744, 08.11.2019
Город: Унгены
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:

Organizarea și gestionarea echipei de consultanți (atragere consultanți in echipă, instruire, planificare, controlul sarcinilor trasate);
Gestionarea bazei de date de clienți (identificarea și atragerea clienților noi);
Participarea la elaborarea, implimentarea și monitorizarea activităților promoționale;
Planificarea, organizarea și analiza vînzărilor realizate de companie;
Asistență la executarea contractelor de credit;

Cerințe:

Studii superioare;
Experiență cel puțin 1 an în următoarele domenii:
vânzarea produselor creditare
vînzarea în segmentul retail
Capacitatea de a lua rapid decizii privind acordarea creditelor;
Abilități de procesare și analiză a unor volume mari de informații (cifre, documente);
Experiență în recrutarea și selectarea personalului;
Abilități de lucru în echipă;
Competențe manageriale și organizatorice;

Condiții de muncă:

Posibilitatea de a lucra alături de o echipă de profesioniști în cadrul unei companii stabile;
Angajare oficială în cîmpul muncii;
Salariu competitiv și un sistem de bonusare;
Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
Instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie, posibilitatea de a participa la traininguri și seminare corporative.

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa electronica ludmilabujor@gmail.com
Vor fi contactate doar persoanele selectate! E-mail: ludmilabujor@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть