Agent dezvoltare

Konfi №8662002, 08.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerinte:
- Studii superioare;
- Abilități de comunicare si relationare;
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii;
- Disponibilitate pentru lucru in echipa;
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Permis de conducere.
RESPONSABILITATI:
- Analizarea diferitelor orase ale tarii, dupa un plan prestabilit;
- identificarea spatiilor comerciale care prezinta interes pentru a deschide noi puncte de lucru;
- Negocierea chiriei, a clauzelor contractului de inchiriere și alegerea celei mai bune variante;
- Realizarea unei schite a spatiului cu amenajarile aferentă;
- Incheierea contractor de utilitati si obtinerea autorizatiilor necesare pentru deschiderea magazinului;
- Prezinta rapoarte catre seful ierarhic.
KONFI - LIDER IN RETAIL LA NIVEL NATIONAL
Suntem o companie ce activeaza in domeniul comertului de incaltaminte si accesorii. Scopul nostru este de a construi o rețea națională de magazine în R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun raport calitate-pret.
Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: hr.retailshoes@gmail.com E-mail: hr.retailshoes@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть