Vânzător Consultant Regiunea Sud (Basarabeasca și Ceadîr-Lunga)

Moldcell №8658770, 07.11.2019
Город: Бессарабка
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Compania Moldcell anunță poziție vacantă pentru funcția de Vânzător Consultant în magazinul direct Moldcell din Basarabeasca și Ceadîr-Lunga. Responsabilitățile de bază vor consta în promovarea și vânzarea serviciilor și produselor Moldcell, precum și oferire de suport clienților la cel mai înalt nivel.
Responsabilități de bază:

să răspundă prompt la solicitările clienților;
să promoveze și să vândă serviciile și produsele Moldcell clienților potențiali și existenți;
să ofere informația necesară cu privire la produsele și serviciile companiei;
să identifice, să investigheze și să ofere soluții la solicitările clienților.

Competențe și studii:

Studii colegiale sau superioare (preferabil în domenii: tehnice, business sau economie);
Experiență în vânzări și deservire clienți ar constitui un avantaj;
Comunicare excelentă în română și rusă;
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu de comunicare.

Profilul personal:

Abilități excelente de comunicare, argumentare și convingere;
Atenție și acuratețe la detalii;
Responsabil, organizat, orientat spre rezultat în termenii prestabiliți.

Nota:
Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md Ne puteți contacta la numarul 022 206 500 pentru mai multe detalii.
Vă mulțumim! E-mail:
vacancy@moldcell.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть