Designer de mobilier

Rimobel Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ne marim echipa cu un designer de mobilier! Vino la Rimobel Grup daca esti pasionat de tot ce inseamna mobilier si design interior!
Descrierea postului:
· Identifica nevoile clientului;
· Propune solutii de amenajare si mobilare;
· Creeaza conceptul mobilierului dupa standardele companiei si specificatiile clientului;
· Transpune dorinta clientilor in solutii viabile si d.p.d.v tehnic;
· Pregateste desene, schite si proiectari pentru client (proiectarea mobilierului, realizarea releveelor acestora);
· De asemnea pregateste desene pentru echipa de productie, dupa specificatiile exacte ale clientului;
· Realizeaza propuneri si cotatii de pret pentru client impreuna cu managerul direct; intocmeste oferta de pret conform proiectului de amenajare, folosind soft-ul companiei;
· Prezinta (potentialilor) clienti cataloage, proiecte, oferte pentru aparatura electrocasnica de la firmele partenere;
· Planifica, efectueaza si raporteaza intalnirile si comenzile;
Reprezinta un avantaj major urmatoarele competente:
· Studii superiorare finalizate in arte plastice, design, proiectare;
· Experienta intr-o firma de design/vanzare mobila (experienta in vanzarea de mobila si cunoasterea de date tehnice de specialitate).
Aptitudini necesare (obligatorii):
· Cunostinte de desen tehnic, limbaj de specialitate, simt estetic;
· Cunoasterea programelor de proiectare
· Persoana ingrijita, cu aspect fizic placut si abilitati de comunicare eficienta
· Bune tehnici de vanzare si de negociator
· Initiativa si proactivitate
· Cunoasterea limbii română - rusă
· Cunostinte bune/avansate de operare PC
· Orientare catre client si o tinuta profesionala ireprosabila
· Atitudine pozitiva
Avantajele postului:
· Salariu fix sau Comisioane din lucrarile contretizate (acceptate de client)
· Autoturism de serviciu (sau decont carburant in cazul folosirii autoturismului propriu)
· Parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o companie in continua crestere
Paginile noastre:
rimobel.md
Asteptam CV-ul tau la adresa de mail cactusbtm@icloud.com
Telefon:
078953535
Persoana de contact:
Victor
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide