Manager vinzari

1callcenter
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Manager lucru cu clienții ore limba straina

1CallCenter este contact centru de tip outsourcing,care lucrează cu parteneri și clienți din întreaga lumea în domenii ”Frumusețea” și ”Sănătate”.

Noi am început în 2012 și după 6 ani de creștere avem 6 oficii în Ucraina și 1-în Thailand.Noi acoperim CSI,Europa,Asia și ne mișcăm activ la piața Africii și a Americii Latine.În legatura cu deschiderea filialului nou în Chișinău noi căutăm manager lucru cu clienții,care cunosc limba italiană.

Manager lucru cu clienții în 1CallCenter vorbesc în 15 limbi,fac schimb de cunoștința cu vorbitori nativi și au posibilitatea de a cerceta cultura a diferitor țări.

Noi preluăm mai mult decît 15 000 de apeluri per zi cu clienții,care sunt interesați în procurarea mărfurilor noastre.

Cum această funcționează:prin intermediul publicității în Internet-clienții las solicitarea cu numele lor și număr de telefon și după această aștept apelul nostru.

Responsabilități:

a efectua apeluri telefonice după baza de date;

a oferi suport și informații referitoare la produse și la comenzile efectuate;

a efectua vînzări după script-urile,oferite de noi;

a fixa rezultatele convorbirilor în sistem;

a cerceta și a aplica informația despre produse noi;

Cerințe:

limba italiană la nivel de vorbire;

dorința de a învăța lucrurile noi;

abilitatea de a lucra în echipă;

abilitatea de a exprima clar și accesibil gândurile;

Vă oferim:

localizare bună (Bvd. Ștefan cel Mare);

grafic de lucru flexibil cu durata zilei lucrătoare de 8 ore(10-18 sau14-22);

2 zile de odihnă în orice zile a săptămînii;

salariu fix 9000-15000 de lei+bonus;

o lună de perioada de probă cu salariu similar și bonus;

planurile,care este posibil de îndeplinit,pentru că lucrăm cu vânzări ”fierbinți”;

asigurarea deplină cu tehnica,garnitura și locul de lucru confortabil;

soft-ul,care este deservit și perfecționat de departamentul intern de IT;

traininguri și mărirea calificării din contul companiei;

teambuilding-uri active și interesante;

echipă binevoitoare și profesionistă;

posibilitatea de a avansa în cariera;

oficiu modern cu ceai\cafea,dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă;

timpul pentru prînz achitat;

Așteptăm CV-urile voastre și apelurile pe un număr: 067500032 (Viber,Telegram,Whatsapp)

și pe email:bv.rusu@1call.center

Noi în Facebook: https://www.facebook.com/onecallofficial/

Noi în Instagram: https://www.instagram.com/onecall_official/
Telefon:
068183204
Persoana de contact:
valentina
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide