Call Center menedzsere (magyar nyelv)

Fmedia №8545175, 09.10.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Szia! Fmedia vagyunk, az Internet marketingre szakosodott cégcsoport. Több tucat saját online üzlettel, személyi márkával és egy performance marketing és az affiliate marketing területén működő reklámügynökséggel rendelkezünk.
Call-centerünk élvonalban működik, és új munkatársakat vár a csapatunkban :). Munkatapasztalat nélkül is lehetséges.
Fontos! A munka távoli természetű, műszakmenetrenddel
jár (2/2).
Munkafeladatok:
1. Az ügyfelek (Magyarország lakosai) "meleg" kérelmeinek feldolgozása.
2. Nincs keresés, hagyja a vérebekre :);
3. Vállalati ügyfelek tanácsadása különféle kérdésekben;
4. UPSALE és CROSSALE értékesítési rendszer;
Követelmények:
Magyar nyelv jó ismerete szükséges!
Feltételek:
Fizetés + kpi, akár 1000 euró havonta összesen
Névjegyek (írj angolul): helenru.hr@fmedia-group.com, 9671241374@mail.ru E-mail:
helenru.hr@fmedia-group.com, 9671241374@mail.ru
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть