Consultant-vînzător produse cosmetice, optice în Chișinău

Felicia - reteaua de farmacii №8539600, 08.10.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Сменный график работы
Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării și lider de piață în retail-ul de produse farmaceutice. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.

CERINȚE:

studii superioare finisate;
persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
prezentarea ofertelor;
orientare către clienţi şi către rezultate.

RESPONSABILITĂȚI:

consultarea și îndrumarea clienţilor;
promovarea şi vânzarea produselor cosmetice/optice;
informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni;
gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

salariu motivant achitat la timp;
pachet social complet;
posibilitatea de creştere profesională;
pachet atractiv de beneficii

Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus. Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 069 566 350 sau expediați CV-ul la adresa electronică Nina.Harghel@felicia.md \r\nVă aşteptăm cu drag!
Телефон: 069 566 350
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть