Vânzătoare/Vânzător pentru magazin specializat de carne

chita-carne s.r.l
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8000 Până la 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui casier responsabil și amabil pentru a se alătura echipei noastre din magazinul de măcelărie. Ca vânzător/vânzătoare, veți fi primul punct de contact cu clienții noștri și veți juca un rol esențial în asigurarea unei experiențe plăcute de cumpărături. Candidatul ideal va fi atent la detalii, va avea abilități de comunicare excelente și va fi capabil să gestioneze tranzacțiile financiare cu precizie. Dacă sunteți o persoană prietenoasă și eficientă, cu dorința de a oferi servicii de calitate clienților noștri, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Responsabilități:
- Întâmpinarea clienților și oferirea unei primiri cordiale în magazin.
- Scanearea produselor și procesarea tranzacțiilor la casa de marcat.
- Colectarea corectă a plăților în numerar sau prin card.
- Acordarea de răspunsuri la întrebările clienților și furnizarea de asistență în selectarea produselor.
- Păstrarea unei evidențe precise a tranzacțiilor zilnice și reconcilierea sumelor la finalul zilei.
- Menținerea curățeniei și ordinei în zona de casă de marcat.
- Raportarea oricăror probleme sau discrepanțe managerului de magazin.

Cerințe:
- Experiență anterioară într-un rol similar de casier este un avantaj, dar nu este obligatorie.
- Abilități de comunicare excelente și atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu ritm rapid.
- Abilitatea de a manipula numerar și de a utiliza echipamentele de casă de marcat.
- Atitudine pozitivă și orientată către clienți.
- Disponibilitate pentru a lucra în schimburi, inclusiv în weekenduri și sărbători.

Oferim:
Salariul motivant cu pachet social si angajare oficiala.
Pranz si alte bonusuri.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate și doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție. Așteptăm cu nerăbdare să colaborăm cu un casier dedicat și eficient pentru a oferi servicii excelente clienților noștri în magazinul nostru de măcelărie.

Ne aflam în Chisinau sectorul Botanica, str. Indepedenței 13.
Telefon:
060060037
Persoana de contact:
Mihai
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide