Operator cazangerie - Fara experienta

Maestro Nut №8417037, 11.09.2019
Город: Оргеев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 3800 MDL
График работы: Полный рабочий день
Pregatirea si experienta:
• Studii medii speciale. (Lacatus / mecanic).
• Experienta in domeniu - FARA.
Responsabilitati si sarcini
- Este responsabil de buna functionare a utilajului.
- Este responsabil cu ordinea si curatenia la locul de munca.
- Este responsabil cu notarea in raport a activitatii desfasurate in ziua de munca
- Nu paraseste locul de munca decat in pauzele organizate sau la indicatia sefului direct.
Oferim
- Pachet social
- Salariu stabil si avantajos
- Masa si transport gratuit
- Curs de performanta gratuit
- Salariu de la 3800 lei - o tura peste doua.
Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com , indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066 * 079944922 E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333, 022-212066, 079944922
Телефон: 079922333, 022-212066, 079944922
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть