Agronom / Agent de vânzări

Agrodor - Succes SRL №8405802, 09.09.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Compania „AGRODOR” propune un post de muncă respectabil și cu perspectivă pentru o persoană energică, pozitivă și orientată spre rezultat - AGENT DE VÂNZĂRI pentru zona de sud a Moldovei.

În compania noastră veți beneficia de:

angajare oficială și remunerare după rezultat
tichete de masă și transport de serviciu
dezvoltare profesională continuă
lucru interesant, care contribuie la dezvoltarea agriculturii în țara noastră
susținearea ideilor inovatoare

Atribuțiile angajatului:

veți activa preponderent în ZONA DE SUD a Republicii Moldova
veți contribui la creșterea bazei de clienți
veți promova mărfurile companiei, în special fertilizanții
veți consulta agricultorii și-i veți ajuta să depășescă rezultatele inițiale
veți fi receptiv și atent la necesitățile clienților

Vă așteptăm în echipa noastră dinamică și prietenoasă dacă:

sunteti comunicabil (ă) și Vă place să lucrați cu oamenii
cunoașteți „cu ce respiră” plantele
puteți să conduceți automobilul și Vă plac deplasările
sunteți gata să studiați produse și tehnologii noi din domeniul agricol

Persoanele interesate și care corespund cerințelor de mai sus, sunt rugate să transmită CV-ul cu indicarea funcției pentru care candidează la adresa: agrodor.succes@gmail.com

Dacă doriți să aflați mai multe despre noi accesați www.agrodor.md
Vrem să vă atenţionăm că sediul „Agrodor” se află 14 km de Chișinău, pe traseul Chişinău-Străşeni. E-mail:
agrodor.succes@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть