Demontare/montare anvelope, Germania

AGENTIA MUNCII
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
- respectarea regulilor legale și ale celor impuse de constructor în alegerea anvelopelor: structură, dimensiune, indice de viteză, indice de încărcare și categorii de utilizare,
- respectarea instrucțiunilor de montare prezentate pe partea laterală a anvelopei (sens de rotație sau sens de montare);
- respectarea particularităților legate de anumite anvelope specifice (anvelope cu flancuri joase, anvelope cu rulare pe pană - run flat etc.);
- respectarea presiunii de utilizare prevăzute de constructorul vehiculului, de producătorul anvelopei sau de mecanic;
- respectarea particularităților legate de anumite anvelope specifice (anvelope cu flancuri joase, anvelope cu rulare pe pană etc).

Descrierea postului:
- scoaterea roții;
- demontarea și remontarea anvelopei;
- perierea suprafețelor de sprijin;
- echilibrarea electronică a roții;
- controlul vizual al geometriei;
- umflarea la presiunea corectă.

Pentru înscrieri vă rugăm să ne apelați la numărul +373-676-04-160

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp!

Licență SRL "EUROPERSONAL" Seria A MMII Nr. 055324
Telefon:
067604160
Persoana de contact:
Operator
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide