Manager vînzări

iSECURITY
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
1. Realizarea cifrei de afacere / contribuție personală, targhet
2. Vînzare echipamente / servicii din portofiliul companiei
3. Semnare contracte
4. Identificare clienți noi
5. Identificarea necesităților clienților, contribuție la formarea cererilor de ofertă
6. Vizite în teritoriu, la sediul clienților – discuții / tratative cu topmanagement
7. Planificare și organizare seminare / training-uri pentru clienți
8. Prezentare companie / produse din portofoliu
9. Formarea rapoartelor de lucru / menținerea la zi a bazei de clienți
Competențe:
A) De bază:
1. Integritate, onestitate, încredere în sine
2. Orientare catre client
3. Lucru în echipă
B) Funcționale
1. Rezolvarea problemelor și luarea deciziilor
2. Orientare spre rezultat
3. Responsabil pentru dezvoltare
4. Puterea de a convinge
5. Planificare
6. Gîndire analitică
7. Inițiativă și perseverență
8. Cunoașterea particularităților B2B / B2C
Cerințe:
1. Experiență în domeniul vînzărilor, minim 3 ani
2. Studii superioare marketing / comerț
3. Cunoașterea fluentă a limbii RO / RU
4. Cunoaștere PC
5. Permis de conducere, cat B
Oferim:
1. Pachet social / angajare în cîmpul muncii
2. Salariu motivant în baza performanțelor individuale (KPI)
3. Compensare uzură / combustibil în baza distanței parcurse
4. Posibilitate de creștere personală / profesională

Celor interesați, rog să expediați CV-ul cu titlul „Manager vânzări active” la adresa de e-mail: office@isecurity.md,
Telefon:
068854221, 022-844700
Persoana de contact:
Anatol Moisov
Site:
www.isecurity.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide