Manager echipă (toate zonele țării)

Family Finance №8305198, 13.08.2019
Город: Единцы
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerințe principale:
1. studii superioare sau superioare incomplete;
2. experiență de cel puțin 1 an în următoarele domenii:
- vînzarea produselor de creditare;
- vînzări în segmentul retail;
- relații cu clienții;
3. capacitatea de a lua rapid decizii privind acordarea creditelor;
4. abilități de procesare și analiză a unor volume mari de informații (cifre, documente);
5. experiență în recrutarea și selecția personalului;
6. competențe manageriale și organizaționale.
Responsabilități:
- gestionarea activității echipei de consultanți (atragere, instruire, planificare, controlul îndeplinirii sarcinilor trasate);
- dezvoltarea bazei de date cu clienți (organizarea identificării și atragerii clienților);
- participare la elaborarea, implementarea și monitorizarea activităților promoționale;
- planificarea, organizarea și analiza vînzărilor realizate de companie;
- asistență la executarea contractelor de credit.
Condiții de muncă:
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă de profesioniști în cadrul unei companii stabile;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu competitiv și un sistem de bonusare;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie, posibilitatea de a participa la traininguri și seminare corporative. E-mail: v.rulevskyi@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть