Consultant credite (toate zonele țării)

Family Finance №8305195, 13.08.2019
Город: Единцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerințe:
1. studii medii de specialitate, superioare incomplete, superioare;
2. experiență în domeniul creditelor de consum, vînzărilor, relațiilor cu clienții în orice domeniu;
3. abilități de comunicare;
4. capacitatea de a studia rapid produse noi;
5. precizie în raport cu banii;
6. orientare către rezultate, capacitate sporită de muncă;
7. dinamism, atitudine pro-activă;
8. spirit de inițiativă, atenție, responsabilitate, conștiinciozitate.
Responsabilități:
1. evaluarea capacității de plată a clienților;
2. încheierea contractelor de împrumut cu clienții;
3. încasarea săptămînală a plăților scadente de pe împrumuturi;
4. dezvoltarea bazei de date cu clienți;
5. asistența consultativă a clienților existenți;
6. participare la activitățile promoționale organizate de companie.
Condiții de muncă:
1. posibilitatea de a activa în cadrul unei companii stabile de succes și a avea un salariu competitiv;
2. program de lucru confortabil;
3. posibilitatea de a munci în imediata apropiere de domiciliu;
4. un sistem de salarizare transparent;
5. acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
6. angajare oficială în cîmpul muncii;
7. oportunități de carieră și avantaje financiare;
8. instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie. E-mail: v.rulevskyi@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть