Manager Import (cu sediul în Chișinău sau Tiraspol)

Companie de comerț și logistică №8304542, 13.08.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: От 8000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Compania oferă:
* Motivare financiară - de la 8 000 MDL;
* Suport din partea colegilor şi al managementului companiei ;
* Condiții confortabile de muncă;
* Posibilităţi de creştere ierarhică;
* Program de muncă: Luni-Vineri, 9.00-18.00.

Profilul candidatului:
* Studii superioare finisate;
* Cunoașterea limbii române, ruse și engleze (obligatoriu);
* Experiența de muncă minim 2 ani;
* Cunoștințe avansate de operare PC;
* Memorie bună și atenție la detalii.

Responsabilități:
* Gestionarea relațiilor cu clienții (e-mail, corespondență),
recepționarea apelurilor telefonice;
* Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
* Analiza şi asigurarea implementării procedurilor de lucru impuse de furnizorii externi;
* Analiza indicatorilor activităţii de import / export;
* Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
* Suport în orice alte activități solicitate de superiorul direct.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa hr@dad.md sau să ne contacteze la 069995545. E-mail: hr@dad.md
Telefon: 069995545
Телефон: 069995545
E-mail: hr@dad.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть