Mecanic TIR si responsabil de primirea/predarea camioanelor

Baltijos Transporto Sistemos - France
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Compania de Transport International "Baltijos Transporto Sistemos - France" - anunţă posturi vacante pentru:
Auto mecanic TIR si responsabil de primirea/predarea camioanelor- Franta, Strasbourg

Cerinte:

- Experienta la service/garaj : VOLVO-MERCEDES Actros ( ar fi un avantaj)
- Cunoasterea limbilor română, rusă.
- Pasaport EU obligatoriu
- Mentenanta Trucks & Trailer
- Amabil, comunicabil,responsabil

Responsabilitati:
- Lucru cu documentele (CMR, foi de parcurs);
- Controlul zilnic al intrarilor si iesirilor autocamioanelor de pe baza

Oferim:

- Salariu de baza atractiv 1800 euro/luna.
- Perioada de concediu 3-4 saptamini este achitat.
- Lucru –permanent, stabil si achitat la timp conform contractului şi vizei de muncă direct cu angajatorul.
- Cazarea (inclusiv utilitati) - din contul companiei.

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: dragancea.vadim@mail.ru

Specificați în temă ”Mecanic si responsabil de primirea/predarea camioanelor”
Sau sunati la nr de telefon (+49) 15158858948 . Viber si WhatsApp. Vadim
Persoana de contact:
Vadim
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide