URGENT! Manager dezvoltare rețea- Regiunea SUD

IuteCredit №8298524, 12.08.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Managerii în vânzări/ Managerii dezvoltarea rețea vor asigura cea mai bună dezvoltare
a relațiilor cu partenerii business sau cu potențialii parteneri din întreaga
Regiune Sudică a Moldovei.

Candidatul ideal:

Are experiență în domeniul creditării, în dezvoltarea relaţiilor cu partenerii business;
Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
Are excelente aptitudini interpersonale, capacitate de analiză și atitudine pro-activă, disponibilitate pentru lucru în schimburi, rezistență la stres, răbdare, creativitate, căutare continuă de oportunități pentru îmbunătățirea mediului de lucru;
Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;
Deține permis de conducere și mașină personală;
Este disponibil de a lucra 80% din volumul de muncă în deplasări regionale.

Responsabilități principale:

Dezvoltă și menține portofoliul curent a partenerilor business (B2B);
Caută, negociază și încheie contracte de colaborare cu parteneri business noi;
Prezintă atât clienților noi cât și a celor potențiali informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
Organizează instruirea personalului din punctele de vânzare din cadrul companiilor-partenere cu referire la produsele financiare curente și noi din cadrul Iute Credit;
Gestionează activitatea zilnică a reţelelor partenerilor business;
Organizează activități de marketing împreună cu partenii companiei;
Întocmește rapoarte de activitate.

Noi oferim:

Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri + acoperire a cheltuielilor mașinii personale;
Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.
Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM, \\\\r\\\\n trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть