Operatori/Manipulatori stivuitoare (electrocare cu furci), Polonia - Opole

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: От 600 EUR
График работы: Сменный график работы
Obțineți permis de conducere pentru un stivuitor și lucrează într-una dintre cele mai bune companii de logistică

Funcția: lucrător a depozitului;
Locul de muncă: or. Radomsko / Piotrków Trybunalski;
Cerințe: Lucrătorii care au o viză de 3 luni /pașaport biometric/pașaport romăn;
Responsabilitati: deservirea stivuitoarelor, complectarea coletelor cu ajutorul unui scanner.
Salarii: 16,02 PLN brutto pe oră (11,70 netto);
Premiul: 400 PLN brutto pentru eficiență;
Type de contract: umowa zlecenie;
Locuință: gratuit + finanțare pentru prânz 5 PLN;
Program: lucrează în 3 ture: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00;

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să sunați sau să scrieți în mesaje:
E-mail: info@OTTOworkforce.md
Telefon: 0699 71 222
Web: www.ottoworkforce.md, www.ottoworkforce.com
Телефон: 0699 71 222
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть