Administrator cantina (bucatar sef)

SRL MAESTRO-NUT №8237587, 22.08.2019
Город: Оргеев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
COMPANIA SRL MAESTRO-NUT – ANGAJEAZA ADMINISTRATOR CANTINA (BUCATAR SEF)
OFERTA NOASTRA: Un loc de munca stabil. Orele de lucru de la 8-00 pina la 17-00. Salariu motivant si continuitate in cadrul companiei. Salariu achitat la timp. Un mediu de lucru provocator. Contract de munca cu norma. Pachet social si medical. Echipa tinara. Masa gratuita. Transport gratuit. Echipament gratuit.
RESPONSABILITATI:
Managementul clientilor
Planifica, monitorizeaza si conduce serviciile pentru a satisface cerintele clientilor.
Managementul persoanelor
Conduce, coordoneaza, evalueaza si dezvolta o echipa care sa asigure ca activitatile sunt indeplinite la timp, conform standardelor stabilite si in limitele bugetului stabilit.
Managementul achizitiilor
-Evalueaza, selecteaza si administreaza relatiile cu contractorii externi pentru a reduce costurile si a asigura ca organizatia promeste standarde de servicii satisfacatoare
-Studiaza, evalueaza si recomanda achizitii de birou si de echipamente pentru a reduce costurile si a satisface asteptarile clientilor.
Managementul resurselor
-Planifica, prioritizeaza si administreaza activitatile, imbunatateste echipamentele, serviciile si sistemele pentru a reduce intreruperile din activitate si utilizeaza eficient resursele companiei.
-Dezvolta si aplica proceduri de mentenanta si reparatii, monitorizeaza costurile si eficienta activitatii pentru a optimiza resurseel, prioritiza cheltuielile si atine eficienta in timp si standarde de securitate.
Administrare
Pregateste toate rapoartele si statisticile despre activitate cu acuratetea necesara si in timpul stabilit.
Activitati de alimentatie
Asigura procurarea alimentelor, administreaza activitatile de cantina si garanteaza calitatea serviciilor alimentare fata de client.

CERINTE:
Experienta in zona de food, preferabil cantina.
Studii superioare.
Experienta operationala in managementul facilitatilor.
Cunoastere Office (Word, Excel).
Abilitati de management al echipei, leadership.
Abilitati de organizare, orientat spre detaliu, autonom.
Pragmatic, capabil sa rezolve probleme si sa gaseasca solutii in situatii complexe.
Evaluarea costurilor.
Capacitate de lucru in echipa.
Capabil sa lucreze eficient in conditii de stres.

Daca esti asa – numarul nostru de contact pentru mai multe detalii 079922333 sau trimite pe adresa noastra electronica CV - hr@maestro-nut.com si vei fi contactat in scurt timp.
Te asteptam in echipa noastra!!!
Телефон: 079922333, 022-212066
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть