Manager oficiu - (ответственный по выдаче заправки)

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Compania de Transport International - anunţă posturi vacante pentru:
Responsabil distribuire Statii PECO ( ответственный по выдачи заправки) în Strasbourg

Responsabilitati:

• Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie;
• Directionarea soferilor spre statiile de alimentare;
• Luarea masurilor pentru evitarea oricaror incalcari sau defectiuni;
• Optimizarea proceselor operationale pentru garantarea calitatii serviciilor noastre;
• Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum);
• Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora;
• Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la normele legale specifice activitatii si modul de completare si pastrare a documentelor

Cerinte:

• Abilitati excelente de comunicare;
• Persoana organizata si proactiva;
• Atentie la detalii;
• Seriozitate şi responsabilitate;
• Capacitate de planificare şi prioritizare;
• Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
• Obligatoriu Pasaport EU.

Oferim:

• Salariu motivant;
• Locuinta ( inclusiv toate utilitățile ) sunt suportate de către companie;
• Posibilitatea de a lucra intr-o Companie Internațională;
• Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică;
• Posibilitatea creșterii Profesionale.

Așteptăm CV+photo pe adresa:
dragancea.vadim@mail.ru

Specificați în temă ” Responsabil distribuire Statii PECO”.

Contacte:
Tel: +4915158858948 ( Viber, WhatsApp). Vadim
Persoana de contact:
Vadim
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide