Manager relații cu clienții

iGreen Computers
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania iGreen Computers este în căutarea unor manageri de vânzări, pentru promovarea serviciilor și produselor companiei.
Compania se ocupa cu deservirea și reparația tehnicii de calcul și comercializarea ei.

Cerințe faţă de candidat:
• Cunoașterea limbei române și ruse;
• Energie, abilități de comunicare și capacitatea de a întreține o conversație;
• Experiența în vânzări /Call-Center/ - este binevenită.
• Studii superioare;
• Organizare personală și orientare spre rezultat

Responsabilități de bază:
• Identificarea clienților potențiali, analiza cerințelor clienților, nivelul și orientarea acestora;
• Negocierea cu clienții, prezentarea serviciilor companiei, pregătirea clienților pentru a merge un reprezentant la ei;
• Menținerea permanentă a contactului cu clienții existenți;
• Executarea planului de chemări;
• Extinderea bazei de clienți, atragerea clienților noi.

Compania oferă:
• Salariu în % din rezultatul lucrului efectuat;
• Angajare oficială + pachet social;
• Achitarea salariului la timp + bonusuri;
• Oficiu in centru
• Grafic de lucru: negociabil

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa de email veaceslav-postica@mail.ru.
Telefon:
069977443
Persoana de contact:
Veaceslav
Site:
iGreen.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide