Sofer-expeditor (Singera)

Acvilin Grup №8084394, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
În legătură cu extinderea activității de distribuție Compania «Acvilin-Grup» anunță concurs pentru ocuparea postului vacant de «Sofer expeditor» în localitatea Singera.

COMPANIA OFERA:
- Angajare în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM
- Program de lucru: Marti – Simbata, 7:30 – 17:00
- Adresa: Singera, str. Schinoasa №2
- Automobil corporativ
- Compensarea combustibilului
- Telefonie mobila corporativa

RESPONSABILITATI:
- Completarea fisei de parcurs
- Primirea mărfurilor de la depozit în baza documentelor de însoțire
- Incărcarea, așezarea și fixarea mărfurilor în caroseria camionului
- Asigurarea integrității mărfurilor în timpul transportării
- Descărcarea și predarea mărfurilor transportate, completarea documentelor de predare-primire

CERINTE:
- Deținerea permisului de conducere categoria „C” (condiție obligatorie)
- Experiență în conducerea vehiculelor de cel puțin 2 ani
- Capacitatea buna de orientare in oras

Dacă sunteți interesați de oferta noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul Dvs, la adresa de e-mail: dumitru.clima@proba.md
tel: 069322814
Informații detaliate despre compania noastră le puteți găsi pe site-ul: www.acvilin.md E-mail: dumitru.clima@proba.md
Telefon: 069322814
Телефон: 069322814
E-mail: hr@acvilin.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть