Șofer curse internaționale

Renemar Trading №8084225, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 1900-2200 EUR
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- încărcarea, transportarea, descărcarea și predarea mărfurilor în conformitate cu politicile comerciale și standardele companiei.
Cerințe:
- deținerea permisului de conducere de tip internațional categoriile „C”, „E”;
- experiență în domeniul transportului de marfă internațional în Europa;
- lipsa deprinderilor dăunătoare;
- deținerea cardului tahograf și a certificatului de atestarea profesională a conducătorilor auto care transportă mărfuri periculoase ADR;
- atitudine conștiincioasă față de automobilul încredințat;
- dinamism, punctualitate, responsabilitate;
- lipsa antecedentelor penale;
- deținerea cetățeniei unui stat membru UE (condiție obligatorie).
Condiții:
- salariu/diurna de 1900-2200 euro;
- transportul către locul de muncă și înapoi asigurat de companie;
- 8-12 săptămîni de lucru/4 săptămîni de concediu (plătit);
- autocamioane „Euro 6”;
- posibilitatea de a lucra alături d o echipă tînără și unită.
Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: renemar.trading@gmail.com
Pentru detalii sunați: +372 513 4499. E-mail: renemar.trading@gmail.com
Telefon: +372 513 4499
Телефон: +372 513 4499
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть