Operator de publicare în Chișinău

VDM-Verlag №8083999, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8000 MDL
График работы: Полный рабочий день
VDM-Verlag este o companie care oferă servicii editoriale pentru Casele de Publicații Internaționale.

Anunţăm concurs de angajare pentru postul vacant:

Operator de publicare în Chișinău.
Este un job full-time și se cere fluență în una dintre aceste limbi: Engleză, Franceză, Germană, Spaniolă, Italiană, Portugheză, Japoneză, Coreeană
Responsabilități:

• Comunicarea cu autorii(email)
• Asistarea autorilor în timpul procesului de publicare
• Asistența la activitățile de vânzare a cărților
Obligatiuni:
• Capacitatea de a organiza eficient timpul și activitățile
• Capacitatea de a lucra în echipă
• Abilități de respectare deadline-urilor, flexibilitate, multitasking, atenție la detalii, responsabilitate
• Abilitați tehnice de bază (MS Office, Internet etc.)
Experiența relevantă nu este necesară. Training-ul la locul de muncă va fi prestat în combinație cu asistența permanentă a unui team leader.
Ce oferim noi:
• Pachetul social, angajare oficială
• Venit lunar peste 8000 lei (salariu fix + bonus de performanță lunară)
• Training și asistență permanentă
• Călătorii de serviciu
• Creștere profesională
Va rugăm sa trimiteti CV-ul prin intermediul rabota.md sau la această adresă: jobs@vdmpublishing.com
Телефон: 079536997
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть