Specialist procesare acte de insotire a marfii

COCA-COLA Îmbuteliere Chişinău №8083934, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Сменный график работы
Locaţie: Chișinău
Departament: Logistica
Oferim:
- șansa să lucrezi într-o companie internațională (130+ angajați);
- masă, băuturi, transport asigurate;
- dezvoltare profesională;
- grafic de lucru: pe ture: luni-vineri, sâmbăta/duminca zile libere.
Responsabilităţi:

Evidența Certificatelor de Calitate si a Certificatelor de Conformitate de la recepția în Depozit până la livrarea în piață.
Pregătire set Certificate de Calitate pt Clienți, conform datelor de producere ieșite din depozit.
Înregistrează Certificatele în program de evidența Certificate
Analizează Vârsta Produsului din depozit
Emite rapoarte
Responsabil de Trasabilitatea Produselor
Semnalează în timp util neregulile sau neclaritățile apărute către persoanele responsabile.
Emitere facturi.

Criterii eligibilitate:

Studii medii
Experiența în operare PC (Excel, Word)

Abilități:

Orientarea spre obţinere de rezultate
Abilitati de organizare şi planificare
Abilitati de rezolvare de probleme
Comunicare și lucru în echipă

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com indicand poziția pentru care aplici. E-mail:
md.job@cchellenic.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть