Șef cabinet președinte / office manager

Best City Market SRL №8083378, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cerinte:
- Studii superioare;
- Persoană cu aspect exterior plăcut, amabilă şi prezentabilă;
- Limba română, rusă, engleză; italiană constituie avantaj
- Abilităţi de organizare, comunicare, şi responsabilitate;

Responsabilităţi:
- primirea şi redicţionarea apelurilor telefonice;
- expedierea faxurilor, scrisorilor;
- înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentaţiei de intrare-ieşire;
- întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor;
- traducerea în limbile română/rusa -(utilizator independent), engleză, italiană - (utilizator elementar)
Ce ofera compania:
- Siguranta si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Salariu in dependenta de cunostintele si abilitatile in domeniu, cu crestere in baza de eficacitatea muncii.
- Graficul de munca 9:00 - 18:00 Luni-Vineri
Daca sunteti persoana dinamica, orientata spre rezultat si vedeti realizarea personala prin cariera atunci va invitam sa faceti parte din echipa nostra.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: e.megapark@mail.ru, indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate. Telefon: 069815061
Persoana de contact: Evgheni
E-mail: e.megapark@mail.ru
Телефон: 069815061
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть