Responsabil protectia mediului, sanatate si securitate in munca (Balti)

GG Cables & Wires EE №8083302, 18.06.2019
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
RESPONSABILITATI

Organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza activitațile protecție a muncii în conformitate cu legislația în vigoare
Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Mediu, Securitatea si Sanatatea in Munca
Asigura identificarea pericolelor si evaluarea riscurilor pentru securitatea si sanatatea lucratorilor
Asigura conditii pentru ca fiecare lucrator sa primeasca o instruire suficienta, eficienta si adecvata in domeniul securitatii si sanatatii in munca si a protectiei mediului
Elaboreaza programul de instruire-testare la nivelul companiei
Elaboreaza si tine evidenta fiselor de instruire SSM

PROFILUL CANDIDATULUI

Studii superioare (tehnice)
Experienta profesionala de minim 3 ani
Cunoasterea avansata a limbii române – obligatoriu
Cunoasterea limbii engleze – obligatoriu
Competente si abilitati de utilizare a calculatorului, buna stapânire a pachetului Microsoft Office
(in special Microsoft Excel)
Gandire analitica
Responsabilitate, flexibilitate
Rezistenta la stres

COMPANIA OFERA

Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes
Salariu motivant in conformitate cu cerintele pozitiei
Oportunitati atractive de formare, instruire si crestere profesionala
Conditii de lucru la standarde europene

CUM APLICATI
Expediati CV-ul in format EUROPASS, cu specificarea pozitiei
pentru care candidati, la adresa: HR-Moldova@gg-group.com
ICS ”GEBAUER & GRILLER Cables & Wires EE” SRL
Str. Aerodromului nr. 1, Mun. Balti
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть