Specialist serviciu clienți (Chișinău)

Sebo Credit SRL №8082097, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Asigurarea deservirii rapide și de calitate a clienților
- De a răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților
- Cross selling
- Asigură emiterea rapidă a împrumuturilor
- Lucrul cu baze de date, asigură întroducerea rapidă și exactă a informației în baza de date
- Operațiuni cu numerarul
- Evidența numerarului
- Păstrarea registrelor operațiunilor zilnice
- Raportarea zilnică
- Alte responsabilități legate de deservirea clienților
Cerințe:
- Studii superioare (Acceptăm studenți în ultimul an de sturii)
- Experiența în aceeași poziție - 1 an
- Experiența în tranzacțiile cu numerarul se consideră un avantaj
- Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outloor
- Cunoa;terea standardelor și principiilor de deservire a clienților
Aptitudini:
- Simț înalt al responsabilității
- Abilități înalte de comunicare în scris și verbală
- Lucru în echipă
- Managementul timpului
- Lucru sub presiune
- Punctualitate.
Devino membru a unei echipe de viitor. Transmite CV-ul pe adresa hr@sebo.md
E-mail: hr@sebo.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть