Dispecer Monitorizare Video

Petrom-Moldova SRL №8082050, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Petrom Moldova este in cautarea unui Dispecer Monitorizare Video.
Descrierea jobului:

Monitorizeaza si supravegheaza permanent spatiile din zona de responsabilitate (statii, magazine, platforma).
Urmareste cunoasterea si punerea in aplicare a procedurilor de lucru, plasarea corecta a marfurilor, oferirea serviciilor, etc. in zonele supravegheate;
Monitorizeaza in permanenta perimetrul alocat, intrarile si iesirile precum si intreaga activitate operationala din obiectivele alocate;
Comunica permanent si participa la activitati cu celelalte departamente implicate in monitorizarea proceselor operationale din reteaua de benzinarii;
Tine evidenta tuturor evenimentelor ce reprezinta importanta si pregateste anumite rapoarte ce tin de acestea;
Verifica permanent modul de functionare al sistemului de camere video din toate punctele de lucru;
Etc.

Candidatul ideal:

Studii medii finalizate cu bacalaureat, sau studii superioare;
Bune cunostinte de operare a calculatorului (MS Office);
Atentie la detalii, atentie distributiva;
Corectitudine, seriozitate, spirit investigativ;
Capacitatea de a desfasura in mod curent sarcini repetitive;
Responsabilitate.

Cei interesati sunt invitati sa aplice prin transmiterea unui CV si a unei scrisori de intentie la urmatoarea adresa de email: hr.md@petrom.com
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor înaintate.
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть