Sous - Chef cu limba rusa (Romania)

Rompetrol №8081766, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Locatia rolului: sediul Rompetrol,Bucuresti,Romania
Responsabilitati:
• Se asigura ca bucataria este echipata cu ustensilele si echipamentele necesare;
• Cunoaste fiecare reteta si comanda toate ingredientele necesare;
• Experimenteaza retete si face sugestii de noi ingrediente;
• Pregateste preparatele la timp si ofera suport daca este necesar;
• Deleaga sarcinile personalului din bucatarie si informeaza ospatarii despre specialitatile zilnice;
• Asigura prezentarea preparatelor intr-o forma atragatoare;
• Modifica usor retetele pentru a satisface nevoile si cererile clientilor;
• Verifica prospetimea produselor si le elimina pe cele expirate;
• Se asigura ca toate regulile de igiena, sanatate si securitate sunt respectate.
Cerinte:
• Diploma de liceu;
• Minim 10 ani experienta in domeniul bucatariei;
• Minim 2 ani experienta intr-o pozitie de sous-chef;
• Autorizatie de munca in Romania;
• Cunoasterea limbii ruse la nivel avansat; limba engleza mediu
• Diploma de bucatar;
• Experienta practica in utilizarea diverselor echipamente de bucatarie;
• Cunostiinte de bucatarie slava si tehnici de coacere;
• Abilitatea de a ramane calm si de a prelua sarcini diverse;
• Excelente abilitati de gestionare a timpului;
• Cunoasterea ultimelor tendinte in tehnici de gatit si retete;
• Cunoasterea regulilor de igiena.
Dacă aveți motivație și dorința de a lucra în echipa companiei noastre, rugăm să trimiteți CV pe adresa: gabriela.banuta@rompetrol.com cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați. E-mail:
gabriela.banuta@rompetrol.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть