Content Manager

Studio Webmaster №8080690, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Colectivul nostru prietenos va fi bucuros să primească fiecare persoană care dorește să se dezvolte.
https://ru-ru.facebook.com/studiowebmastermd - Găsește-ne pe Facebook!
Avantajele companiei:
- Oficiu confortabil, situat pe str. Miron Costin 15/1 (Centrul sectorului Râșcani);
- Cursuri complete, formare avansată (traininguri, seminare cu specialiști);
- Achitarea salariului la timp;
- Pachet social complet + livrarea prânzului la birou;
- Mașină automată de cafea în oficiu;
- Frigider cu mâncare în oficiu;
- Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
- Pentru divertisment, în oficiu găsiți: Playstation, Aparat de joc, Fotbal de masă, Darts, etc.;
- Posibilitatea de a achita tehnică în rate, după 6 luni de lucru;
- Bibliotecă cu cărți moderne, chiar în oficiu;
- Reducere de 50% la serviciile de montare a anvelopelor furnizate de către «Autoshina».
Responsabilități:
- Promovarea și popularizarea site-urilor pe Internet;
- Crearea și menținerea conceptului site-ului;
- Realizarea propunerilor cu privire la prelucrarea conceptului și a conținutului site-ului, sugerarea introducerii unor noi servicii pentru utilizatorii site-ului;
- Urmărirea conținutului textual al site-ului, actualizarea informațiilor;
- Redactarea și corectarea materialelor și structurării lor, inclusiv designul textelor, tabelurilor, etc.;
- Participarea la decorarea informațiilor de pe site, îmrepună cu webmaster-ul;
- Analizarea necesităților și a cererilor vizitatorilor site-ului;
- Urmărirea activității concurenților, adică a site-urilor cu tematică, concept și conținut similar.
Rugăm candidații care corespund cerințelor enunțate să expedieze CV-ul la adresa: job@webmaster.md
Obligatoriu menționati postul pentru care candidați și salariul dorit. În caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi analizat. E-mail:
job@webmaster.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть