Ofițer recuperare creanțe (Colector)

Search4staff.com HR-Consulting №8080079, 18.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilităţi principale:
• Contactarea telefonică a debitorilor cu intarzieri față de termenele de plata stabilite in contract
• Negocierea planului / programului de recuperare a creantelor
• Monitorizarea respectarii intelegerilor de plata agreate cu debitorii
• Raportarea stadiului colectarii / recuperarii creantelor din portofoliu
• Consilierea clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor
• Sesizarea / Investigarea suspiciunilor de frauda identificate in activitatea zilnica
• Colaboreaza cu toate departamentele companiei in scopul atingerii obiectivului individual, precum si a solutionarii spetelor intalnite in activitatea de colectare
• Utilizarea tuturor istrumentelor de colectare (telefon, SMS, email) in vederea realizarii target-ului

Aptitudini si competente necesare:
• Studii superioare (diploma licenta) de preferat economice sau juridice
• Experienta în sectorul financiar-bancar ( preferabil)
• Experiența în colectarea creanțelor (preferabil)
• Rezistența la stres
• Simt analitic si inițiative
• Foarte bune abilitați de comunicare si negociere
• Orientare către client
• Cunostinte in operare P.C. – MS Office (Excel, Word, Internet)

Compania oferă:
• Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală)
• Tichete de masă
• Salariu fix + bonusuri lunare si anuale
• Grafic flexibil de muncă
• Un colectiv prietenos și tânăr
• Traininguri specializate; Calatorii internationale asigurate din contul companiei..

Dacă sunteți interesat vă rugăm să ne transmiteți CV la adresa tt40@search4staff.com
Vă rog să specificati codul postului vacant Ctt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007.
Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu. E-mail: tt40@search4staff.com
Tel: +373 69638007
Телефон: +373 69638007
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть