Designer grafica 2D

Alpha Industries №8075502, 17.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati:
- Studii superioare;
- Corel DRAW, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Pagemaker, HTML;
- Elaborarea desenelor de execuţie pe baza schiţelor sau cerinţelor clientului ;
- Detalierea modelelor (desene de execuţie, subansamblu, ansamblu) după indicaţiile clientului cu ajutorul programelor grafice;
-Modelarea reperelor simple cu ajutorul programelor grafice pe baza schiţei clientului;
- Elaborarea desenelor de prospect şi prezentare în spaţiu;
- Proiectarea prototipurilor de solarii si hamame,
- Elaborarea proiectelor pentru saune şi cabine IR cu dimensiuni speciale si a celor standard;
- Elaborarea instrucţiunilor de asamblare a saunelor,cabinelor IR,solariilor si hamamelor;
- Elaborarea designului publicitar
Cerinţe:
- Experienţa profesională, minim 2 ani,
- Responsabil,nivel înalt de capacitate de lucru.
- Orientat puternic catre rezultate
- Cunoaşterea limbii engleză /franceză sau germană va fi un avantaj
Oferim:
- Pachet social complet.
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)
- Prânz complex gratuit
- Transport în raza oraşului gratuit.
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: office@alpha-industries.eu cu mentionarea postului vacant in tema scrisorii.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi. E-mail: office@alpha-industries.eu
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть