Şeful de vînzări / Business consultant ERP

Daac System Integrator №8075334, 17.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Abilități:
• Lucru în funcția de șeful departamentului de vânzări, business-consultant sau business-analitic ERP
• Experiența în vînzări serviciilor și soluțiilor de înaltă calitate în domeniul TI
• Negocieri profitabile cu clienți mari, pregătirea și desfășurarea negocierilor, rezolvarea conflictelor
• Experiența în vizuirea documentelor (oferte comerciale, prezentări, RfP)
• Cunoașterea instrumentelor și tehnicilor de gestionare a vânzărilor B2B
• Un nivel înalt de responsabilitate personală și profesionalizm în domeniul
• Cunoașterea la nivel înalt limbilor română şi rusă
Responsabilităţi:
• Vânzarea serviciilor IT
• Căutare activă a clienților noi și dezvoltarea relațiilor fructuoase cu clienții existenți
• Pregătirea ofertelor tehnico-comerciale, prezentarea serviciilor, pregătirea contractelor și încheierea lor
• Asigurarea creșterii volumului de vânzări sistemei ERP
• Crearea și actualizarea planurilor de dezvoltare a clienților
• Participarea la evenimente de profil (expoziții, conferințe) în calitate de speaker sau expert
Va constitui un avantaj:
• Participarea în cadrul proiectului de implementare soluției ERP în calitate de Manager de Proiect sau de Beneficiar al Proiectului
• Existenţă contactelor de afaceri
Condiţii de muncă:
• Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
• Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
• Deplasări, trening’uri şi conferinţe interesante
• Colectiv prietenos şi ambianţă plăcută de lucru
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - hr@dsi.md E-mail: hr@dsi.md\\\\r\\\\nhttp://www.integrator.md/ \\\\r\\\\n
E-mail: hr@dsi.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть