Manager Magazin Online

Upgrade №8075184, 17.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Analizarea oportunitatilor de dezvoltare a site-ului;
Promovarea imaginii site-ului prin redactarea textelor si alegerea imaginilor pentru bannere, brandinguri, newslettere, advertoriale pe site de colaborare;
Promovarea magazinului online prin: organizari evenimente, concursuri, promovare pe retelele de socializare;
Administrarea magazinului online;
Implementarea modulelor specifice si de promovare;
Cresterea traficului de vizitatori;
Asigurarea stocurilor din magazinul online;
Cunoasterea foarte buna a produselor si serviciilor companiei;
Preluarea si gestionarea comenzilor online;
Implementarea si evaluarea strategiilor din mediul online (social media, e-commerce, etc.);
Intocmirea rapoartelor despre activitatea e-commerce.

Candidatul ideal:

Experienta in dezvoltarea si gestionarea magazinelor on-line;
Abilitati excelente de organizare, planificare si comunicare;
Expertiza in ceea ce priveste aspectele legate de masurarea, analizarea si interpretarea indicatorilor cheie de performanta specifici mediului e-commerce ( conversion rate, cart abandonment, landing page optimisation, funnel optimisation, etc );
Experienta in masurarea si optimizarea campaniilor PPC si SEO;
Capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor;
Creativitate, flexibilitate si proactivitate;
Orientat catre client si catre rezultate.

Oferim în schimb:

Colectiv profesionist, prietenos şi ambiţios;
Salariu competitiv;
Posibilitatea de a avansa pe plan profesional.

Daca te regasesti in cele scrise mai sus, te rugam sa expediezi CV-ul pe adresa de e-mail: salut@upgrade.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail:
salut@upgrade.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть