Electromontor în formatie de întretinere operativă a instalatiilor electrice, cu locul de muncă în criuleni

Î.C.S. ,,Red Union Fenosa” S.A. №8074868, 15.07.2019
Город: Криуляны
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: По договорённости
График работы: Сменный график работы
Fii parte din echipa noastră!

Oportunitate de angajare în echipa Î.C.S. ,,Red Union Fenosa” S.A. – întreprindere ce prestează servicii de distribuție a energiei electrice la tarife reglementate pe teritoriul Republicii Moldova, în următoarele poziții vacante:

Electromontor în formatie de întretinere operativă a instalatiilor electrice, cu locul de muncă în Criuleni

Responsabilităţi:
• Să realizeze manevre operative în reţelele cu tensiunea nominală până la 110kV inclusiv, posturi de transformare, puncte de distribuţie şi staţii de transformare;
• Să repare avariile de nivel primar în elementele de protectie a reţelelor cu tensiunea nominală de până la 110kV.
Am aprecia în candidaţi următoarele calităţi şi cunoştinţe:
• Studii profesionale/medii de specialitate finisate în domeniul energetic;
• Responsabilitate, onestitate, corectitudine, lucru în echipă;
• Experienţa de muncă în domeniul energetic va constitui un avantaj;
• Posedarea permisului de conducere şi experienţa de conducere.

Pe lângă salariu motivant, oferim cu drag şi alte beneficii:
• Lucru într-o echipă prietenoasă;
• Posibilităţi de creştere profesională;
• Tichete de masă oferite ca beneficii suplimentare.

De ce să aplicaţi:
• Pentru că suntem cea mai mare întreprindere de distribuție a energiei din Moldova;
• Pentru că considerăm angajaţii drept valoarea cea mai importantă a întreprinderii.

Unde să aplicaţi:
• Adresa noastră: mun.Chişinău, str.A.Doga 4, Direcţia Personal, Organizare și Cultură.
• E-mail: resurse_umane@ufmoldova.com.
• Telefoane de contact:022-431-589, 022-431-535, 022-431-043.
Телефон: 022-431-589, 022-431-535, 022-431-043
Контактное лицо: resurse_umane@ufmoldova.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть