Responsabil Achizitii

Fujikura Automotive MLD №8073967, 14.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день

RESPONSABILITATI

- Urmareste si asigura necesarul de materiale/servicii pentru diverse proiecte conform procedurilor existente
- Prospecteaza piata si identifica potentiali furnizori pentru articolele si serviciile necesare
- Negociaza preturile si conditiile comerciale pentru tipurile de produse si servicii achizionate
- Urmareste statusul comenzilor lansate pana la livrarea acestora
- Organizeaza logistica livrarilor in functie de conditia de livrare a fiecarei comenzi
- Participa la verificarea livrarilor si inregistreaza in sistemul informatic facturile aferente
- Organizeaza impreuna cu departamentele solicitante sedinte cu furnizorii pentru stabilirea detaliilor specifice/tehnice
- Pastreaza baza de date a furnizorilor si mentine colaborarea cu acestia
- Respecta termenele la efectuarea achiziilor
- Genereaza rapoarte si situatii cu achizitiile realizate, le analizeaza si le prezinta sefului ierarhic.

PROFILUL CANDIDATULUI:

- Experienta in domeniu;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa, engleza nivel avansat.
- Cunoasterea PC (MS Office) nivel avansat.
- Abilitati excelente de comunicare, de organizare, prioritizare, de management al timpului;
- Capacitate de finalizare a sarcinilor in termen;
- Aptitudini de planificare, organizare şi control al activitaţii, de luare de decizii, iniţiativa;
- Capacitate de gestionare a echipei din subordine.

OFERIM:
- Pachet salarial motivant;
- Transport gratuit.

Programul de lucru: Luni – vineri, 8:30 – 17:30

Asteptam CV-urile Dumneavoastra la adresa: chisinau.recruting@eu.fujikura.com E-mail: chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Telefon: 0767 111 91
Телефон: 0 767 111 91
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть