Manager Cleaning

AquaTerra №8073768, 14.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Gestionează, organizează, supraveghează și dirijează serviciului Menaj, operațiuni care includ asigurarea curățeniei, ordinea și buna îngrijirea întregului club.
- Efectuează controalele generale referitoare la curățenia:
- Efectuează zilnic distribuirea sarcinilor și spațiilor de lucru. Duce evidenta orelor de lucru.
- Determină numărul de personal necesar.
- Monitorizează si gestionează personalul din serviciul Menaj pentru a se asigura că oaspeții beneficiază de servicii prompte și de calitate.
- Participă la selectarea personalului pentru posturile vacante din Secția Menaj .
- Participă și asistă la lucrările de planificare în ceea ce privește decorarea și aspectul clubului.
- Efectuează cu regularitate training-uri necesare pentru dezvoltarea profesionala a personalul din subordine;
- Verifică zilnic calitatea lucrului efectuat, întreprinde acțiuni pentru îmbunătățirea calității deservirii; aplică proceduri disciplinare în cazul depistării deficiențelor în calitate.

Cerinţe:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienţă relevantă de cel puţin 5 ani;
- Abilităţi excelente de gestionare a personalului;
- Abilități excelente de comunicare verbală şi scrisă;
- Deprinderi de ascultare activă, acordarea atenției depline persoanelor cu care comunică, clarificarea tuturor momentelor; - Focus pe deservirea clientului;
- Cunoaşterea la nivel fluent a limbilor română şi rusă; Abilităţi excelente de planificare;
- Abilităţi excelente de lucru în echipă;
- Abilităţi excelente de planificare si gestionare a timpului, atenţie la detalii;
- Atitudine proactivă.
Compania oferă:
- Angajare oficiala;
- Pachet social complet;
- Salariu motivant;
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.usataia@aterra.md cu specificarea postului pentru care aplica.
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail:
i.usataia@aterra.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть