Reprezentant medical - zona Sud (Comrat, Cahul)

Top Pharm №8072551, 14.06.2019
Город: Комрат
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Pentru poziția de Reprezentant Medical zona Sud, căutam să avem printre noi o persoană placută, comunicativă şi cu un simț de răspundere dezvoltat.

Responsabilități:
• promovarea produselor în acord cu strategia companiei.
• stabilirea şi menținerea relațiilor bune cu clienții.
• transmiterea mesajelor de marketing.
• întocmirea planului de activitate.
• îndeplinirea planului de vânzări.
Cerinţe faţă de candidați:
• cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint).
• cunoaşterea limbilor engleză,română, rusă.
• abilități de comunicare excelente.
• permis de conducere.
• atitudine proactivă, orientare spre rezultate.
Pregătirea necesară:
• studii superioare finalizate.
• abilități avansate de comunicare şi relaționare.
• capacitate de identificare şi rezolvare de probleme.
Oferta:
• Salariu atractiv, corelat cu performanța, bonusuri.
• Pachet social.
• Training-uri profesionale, călătorii.
• Oportunitatea de creştere profesională.
• Automobil.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu fotografie la adresa de e-mail: info@toppharm.md sau pe fax: 022 240 650. E-mail: info@toppharm.md\\\\r\\\\nFax: 022 240 650
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть