Registrator Medical m. Chișinău, or. Hîncești, or. Cahul

Imunotehnomed №8072242, 14.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Deservirea clienților;
- Înregistrarea electronică într-un program specializat;
- Consultarea clienților privind serviciile prestate;
- Pregătirea rezultatelor investigațiilor efectuate și transmiterea acestora către clienți;
- Încasarea banilor și eliberarea bonurilor fiscale.

Cerințe:
- Studii medicale - vor constitui un avantaj;
- Experiență de muncă - minim 1 an;
- Amabilitate, comunicabilitate
- Flexibilitate, dorința de a invăța lucruri noi;
- Orientare spre client;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor româna si rusa;
- Abilități dezvoltate de lucru la calculator;

Beneficii:
- 50% reducere la toate serviciile companiei;
- Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti;
- Mediu activ şi dinamic;
- Salariul atractiv;
- Un loc de munca confortabil;
- Grafic de munca: full-time.

Candidații sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză in limba română pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md sau să telefoneze la numărul de telefon: 068690203
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu E-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203
Телефон: 068690203
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть