Specialist logistica si devamare

Rodals №8071714, 14.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
- Comandă şi contractează transport;
- Monitorizează piaţa serviciilor transportului internaţional;
- Certifică şi documentează importurile produselor alimentare;
- Perfecteaza si coordoneaza procedurile vamale;
- Verifica documentele insotitoare ale marfii (avize, certificate)
- Duce evidenta termenilor de achitari/livrari;
- Prezenta rapoartele solicitate, aferent actiunilor de serviciu;
Cerinte:
- studii superioare in drept, economie sau alt domeniu aferent acestei activitati
- experienta profesionala in calitate de specialist in vamuire si logistica de minim 1 an
- cunoasterea calculatorului, limbilor romana si rusa
- cunoaşterea legislaţiei vamale;
- seriozitate, dinamism si adaptabilitate
- permis de conducere, categoria B (de preferinta);
- automobil propriu - avantaj mare;
- abilităţi de lucru în echipă;
- abilităţi de comunicare şi negociere;
Doritorii interesați de un post stabil de muncă cu posibilitate de creștere profesională sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa: resurseumane@rodals.md
resurseumane@rodals.md
Телефон: 078-44-44-88
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть