Agent vînzări/ Reprezentant comercial

Gursk Medica №8068933, 13.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Compania GURSK MEDICA SRL, specializată în vînzarea articoleleor medicale stomatologice este în căutarea unei persoane pozitive, dinamice si oneste care ar face parte din echipa noastra.
Candidatul ideal:
- Candidatul ideal trebuie sa aiba atitudine pozitivă;
- Candidatul ideal ar trebui sa poată lua decizii singur si să își asume responsabilități, să conducă în domeniul său de activitate. Chiar daca candidatul nu are toate cunoștințele tehnice necesare, va fi apreciată încrederea în forțele proprii și inițiativă;
- Candidatul ideal trebuie să știe să comunice în mod direct si eficient, sa fie bine pregătit, încrezător si inteligent.
Cerinţe faţă de candidat:
- dorință de a lucra în domeniul vînzărilor, excelente abilități de comunicare, negociere;
- experiență de munca minim 1-2 ani în domeniul vînzărilor;
- punctualitate, responsabilitate şi executivitate, ;
- cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă (cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj);
- studii medii de specialitate sau superioare;
- cunoașterea computerului la nivel de utilizator;
- permis de conducere categoria ”B” (automobilul propriu reprezintă un avantaj)
Responsabilităţi de bază:
- Urmărirea realizării planului de vânzări;
- Analiza lunara a clienților din portofoliu in vederea identificării evoluției ;
- Participă la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi;
- Contactează noi clienți și le prezintă propuneri concrete de colaborare;
- Coordonează încasarea la termenele stabilite prin contracte a sumelor datorate de client;
- Monitorizarea activității concurenței;
- Urmărește culegerea informațiilor comerciale care intereseaza firma si întocmește rapoarte informative către Directorul de Vânzări;
- Întocmește și prezintă Directorului General rapoarte cu propuneri și studii privind folosirea celor mai eficiente metode de îmbunătățire a programului de vânzări și de promovare a produselor / serviciilor noi, în funcție de cerințele pieței;
- Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectarii temeiului legal.
Compania oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
- climat prietenos si posibilitatea de creştere profesională;
- investiție în dezvoltarea profesională (trainiguri);
- salariu fix + comision din vinzări;
- laptop, telefon mobil;
- automobil de serviciu;
- asigurare medicala si sociala conform legislatiei in vigoare.
Locaţia: Chişinău, Moldova
CV-urile vor fi așteptate la adresa: office@gurskmedica.md E-mail:
office@gurskmedica.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть