Manager Vânzări Chișinău / Regiunea Nord/ Regiunea Sud

Imunotehnomed №8068730, 13.06.2019
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
- 50% reducere la toate serviciile companiei;
Responsabilități:
- Promovarea serviciilor prestate de companie și sporirea vânzărilor acestora;
- Gestionarea bazei existente de clienți;
- Informarea clienţilor despre noile servicii oferite de companie;
- Identificarea potențialilor clienți și oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
- Atingerea obiectivelor stabilite de companie;
- Monitorizarea competiţiei şi evoluţiei pieţei în domeniu și majorarea permanentă a cotei de piață din sectorul respectiv.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate în unul din domeniile: Medicină, Chimie, Biologie;
- Experienţă relevantă de minim 2 ani în vânzări şi/sau reprezentare medicală;
- Cunoașterea produselor, serviciilor și a specificului pieței din domeniu;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor româna și rusa;
- Cunoașterea metodelor și instrumentelor de analiză și promovare a produselor;
- Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere și promovare a produsului;
- Capacitatea de a întelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
- Caracter independent, orientare către rezultat și asumarea răspunderii pentru atingerea acestuia;
- Permis de conducere cat. B

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare, atât în țară, cît și peste hotare (la partenerii din străinătate);
- Telefonie mobilă corporativă;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei. Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть