Chioșcar

Companie de comerț №8068091, 13.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Сменный график работы
Responsabilități principale:
- deservirea amabilă și corectă a cumpărătorilor;
- aranjarea produselor în vitrine, conform planogramelor aprobate;
- verificarea termenelor de valabilitate ale produselor.
Cerințe față de candidați:
- vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
- calitati personale: onestitate, disciplină.
Oferim:
- instruire și orientare;
- pachet social complet;
- grafic de muncă în schimburi: 2 zile lucrătoare / 2 zile de odihnă;
- posibilitatea de a activa intr-o companie în dezvoltare dinamica.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr.comert@gmail.com sau să ne contacteze pentru detalii la: 062127727, 022569897. E-mail:
hr.comert@gmail.com
Телефон: 062127727, 022569897
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть