Sef departamentul vânzări

№8063328, 20.07.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Responsabilităţile postului:
- monitorizează vânzările, stocurile şi creditul comercial al clientilor
- monitorizează permanent piaţa din punct de vedere al concurenţei
- analizează rapoartele şi activitatea agenţilor din echipă
- verificarea cum se desfăşoară activitatea echipei de vânzări şi să ia toate măsurile ce se impun pentru îmbunătăţirea performanţelor

Cerinţe specifice postului:
- Studii superioare
- Cunoştinte de operare PC (Microsoft Word si Excel)
- Experienţă într-un post similar.

Se oferă:
- Salariu competitiv şi bonus de performanţă.
- post de lucru în cadrul unei companii in dezvoltare dinamică;
- angajare oficială + pachet social;

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV indicand postul dorit, pe adresa de e-mail: vinzari.texeres@gmail.com
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть